מי אנחנו

מי אנחנו

מעוף קמעונאות פועלת מאז הקמתה בשנת 1993, (עד 2015 פעלה תחת השם לפיד). מעוף קמעונאות חרתה על דגלה את ערך המחויבות לשירות איכותי ללא פשרות. התמחותה של מעוף קמעונאות בתחום הקמעונאות מיצב את החברה בשורה הראשונה של החברות המתמחות בתחום זה.

 

מעוף קמעונאות מעסיקה למעלה מ-2,000 עובדים בתחומי הקמעונאות השונים העוברים תהליכי מיון, הכשרה והשמה ממוקדת. העובדים האיכותיים של מעוף קמעונאות ממלאים מגוון של תפקידים אצל לקוחות החברה, ותורמים להצלחה של כל ארגון בו הם משתלבים.

 

מעוף קמעונאות הינה חלק ממעוף, קבוצה המתמחה בתחום המשאב האנושי והיא  ממוקמת בין החברות הגדולות והמובילות בארץ את תחום משאבי האנוש. היותה חלק ממעוף מאפשרת מעוף קמעונאות מחד גיסא לקבוצת מעוף להעמיק את התמחותה בכל תחומי הקמעונאות ומאידך גיסא מתאפשר למעוף קמעונאות ליהנות מהבסיס הכלכלי הרחב של קבוצת מעוף, ממקצועיותה הנובעת מניסיון רב שנים, מהסינרגיה בין החברות בה ומגודלה, כ-30 סניפים ברחבי הארץ. 

 

 

קמעונאות Retail - ההתמחות שלנו

תחום הקמעונאות הינו תחום רחב המכיל בתוכו התמחויות שונות – רשתות מזון, רשתות אופנה, רשתות ריהוט, רשתות קוסמטיקה ועוד ועוד.

בכל התחומים העובדים נמצאים בחזית המכירות, כל הפעילות הארגונית מתנקזת בסופו של תהליך אל העובד הבא במגע עם הלקוח. העובדים הנדרשים לרשתות הקמעונאיות נדרשים למקצועות שונים – ( המקצועות מיועדים לנשים ולגברים כאחד והשימוש בלשון הזכר או נקבה הינו למטרת נוחות בלבד)  -

מנהלים ועובדי משרדי הארגונים הקמעונאיים בתוכם, מזכירות, אנשי שיווק, מנהלי מועדוני לקוחות ובנוסף, יועצי מכירות,  מנהלי משמרת, קופאים, מחסנאים, סדרני מדפים, אורזים, מחסנאים, מלקטים, מלגזנים ועוד. 

ברשתות המזון נדרשים בנוסף גם, ירקנים, קצבים, עובדי מאפייה, עובדי מעדניה ועוד. 

כיום מתפתח ענף המכירות האינטרנטיות המחייב אחזקה של מנהלי מועדוני לקוחות, מלקטים, אורזים וקופאים מתמחים. 

התמקצעות מוקפדת של העובדים, רמת השרותיות, הדיוק והנאמנות, כל אלה הם דרישות סף להן מחוייב כל עובד המושם או מועסק על ידי מעוף קמעונאות. אך בראש ובראשונה שרות, שרות, שרות.