הערכים המובילים את חזונה של מעוף קמעונאות

מתוך הבנה לחשיבותו הרבה של ההון האנושי לכל ארגון קמעונאי – 

מעוף קמעונאות מקבוצת מעוף תפעל במקצועיות ותוך שימוש בניסיון ובידע שנרכש בקבוצה במשך שנות קיומה בכדי לספק ללקוחותיה את ההון האנושי המדוייק לו זקוק הלקוח.

עובדינו ולקוחותנו הינם סלע הבסיס לפעילותנו ומהווים עבורנו ערך אנושי יקר ומרכזי להצלחתה של חברת מעוף בכלל ומעוף קמעונאות בפרט.

אנו במעוף קמעונאות מקבוצת מעוף  מודעים לרגישויות הנלוות לעיסוק בבני אדם ובמסורת הקבוצה אנו מפגינים יחס הגון ומכבד לכל עובד ועובדת בקבוצה  ולחברות הלקוחות.

אנו במעוף קמעונאות, רואים את טיפוח היחס האישי, המשפחתי והדאגה לאדם כערך עיקרי עליו מבוססת הצלחתנו.

מעוף קמעונאות מטפלת בחברות רבות בפריסה ארצית אך, כל חברה זוכה ליחס אישי ומטופלת ע"י מנהלת מוסמכת המכירה את הלקוח ואת צרכיו. יצירת אמון הדדי, שיתוף פעולה, יצירתיות וחדשנות הם הערכים המובילים את חברת מעוף, חטיבת הקמעונאות שלה וכל אחד ואחת מעובדיה.

כל מחפש עבודה זוכה במעוף קמעונאות, ליחס אישי הכולל, סיוע ותמיכה לאורך כל תהליך חיפוש העבודה, השתתפות רכזת גיוס בראיון העבודה ואף, למעלה מזה.

לתפיסתנו, כל מחפש עבודה הוא עולם ומלואו. לכן, אנו בחטיבת הקמעונאות של מעוף, מעודדים את עובדינו לטפח מצוינות וחשיבה יצירתית. אנו משקיעים בלמידה והכשרה מתמדת של צוות העובדים ובמציאת פתרונות יצירתיים המותאמים לכל לקוח, בהתאם לצרכיו.

חברת מעוף וחטיבת הקמעונאות שלה חרטה על דגלה להתמיד, להעשיר ולהעצים את עובדי החברה בהתפתחויות המקצועיות בענף המשאב האנושי.